Naše maloobchodní prodejny

V tuto chvíly provozujeme dva dárkové obchody, kde  nabízíme zákazníkům nejen sortiment, který máme velkoobchodně, ale i další značky jako je ASA Selection (moderní kolekce jídelních setů, květináčů, váz, ...), NICI (kolekce plyšáčků, klíčenek, školních potřeb dle kolekcí), Manufaktura (glycerinová mýdla, pivní a vinná kosmetika - český produkt) , Albi (přáníčka a tašky),  SALUS (značkové aromatické oleje a kosmetika), OXALIS (značkové sypané čaje a zrnková káva a příslušenství), SORINI, SOCADO, ROVELI, WITTORS (cukrovinky - čokoládové bonbony od italských firem atd. ...). Vše zboží užitného charakteru je atestováno.

Na každé prodejně krom zboží nabízíme také dárkovou balící službu. Postarají se o Vás proškolené prodavačky - aranžérky, v nabídce je široká škála stuh, balících papírů, splendorových folíí, přízdob, přílepek a girland, zápichů a všeho, co je ke krásnému zabalení dárku třeba.

Často obměňujeme výlohy a to jednak s ohledem na nové zboží nebo blížící se sváteky (Valentýn, Matěj, Mezinárodní den žen,velikonoce, Vánoce ...) ale i roční období.

Chceme svoji práci dělat co nejlépe - nejprofesionálněji, připravujeme i na našich obchůdcích změny, které vám jistě zpříjemní chvíle nákupu u nás.

Naší největší pochvalou je spokojený a stále se vracející zákazník a to jste VY :-)

© Copyright Ricoart 2011 | Admin | Code by hofmanovi.net

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop